UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 10458355
nr 1045 8355
Väggur
Gustaviansk stil, höjd: 48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2016
kl 19:40:34
4/7 18:55:49
100 kr
4/7 19:08:38
Den Gustavianska stilen